Telewizja przemysłowa, monitoring wizyjny, wideonadzór, telewizyjne systemy dozorowe CCTV.

Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu specjalistycznych systemów monitoringu i telewizji przemysłowej, nawet dla najbardziej wymagających klientów. Wysokie wymagania, lub trudne warunki to dla nas żaden problem. Dzięki nam macie Państwo gwarancję bezawaryjnej pracy systemu i w razie problemów, profesjonalnej pomocy technicznej.

Każde zlecenie związane z tą dziedziną działalności traktujemy bardzo indywidualnie stawiając przede wszystkim na dokładną analizę potrzeb inwestora.

W oparciu o wstępny zarys stawianych wymagań wykonujemy montaż systemów monitoringu, odpowiadających potrzebom danej firmy.

 

 

Dodatkową usługą świadczoną w zakresie monitoringu jest konserwacja założonych kamer. Jest to bardzo ważne, szczególnie przy systemach zewnętrznych. Dzięki stosowanym przez nas metodom konserwacji tego typu urządzeń przemysłowych zapewniamy długi okres żywotności sprzętu.

 

 

Warto wiedzieć

  • aby systemy monitoringu był 100% przydatne, nie należy montować ich samemu

  • pomożemy wybrać Państwu najlepsze rozwiązania i przygotują darmową wycenę

  • równolegle z monitoringiem powinno stosować się systemy alarmowe, odpowiednią ofertę alarmów, znajdziecie w zakładce Systemy alarmowe na naszej stronie www